Карʼєра в ACME

КАДРОВА ПОЛІТИКА

Ми підтримує соціально-відповідальну позицію перед суспільством у сфері зайнятості громадян і забезпечуємо належними робочими місцями осіб з інвалідністю, осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та молодих спеціалістів. Компанія всіляко сприяє професійному та особистісному  розвитку своїх  працівників шляхом проведення навчальних заходів у підрозділах підприємства та завдяки онлайн навчанню для забезпечення безперервного підвищення рівня кваліфікації фахівців, незважаючи на існуючі умови роботи та життя.
З метою збереженні кваліфікованих кадрів ми успішно впровадила налагодження віддаленої роботи для працівників визначених видів діяльності, і надаємо сприяння в  організації робочого місця вдома, нашим працівникам, як того потребують в зв’язку з вимушеною зміною місяця проживання, тощо.

КАР’ЄРНЕ ЗРОСТАННЯ В ЕКМІ

Компанія, як і її продукти – створена для людей. Ми завжди націлені на оновлення своєї команди і поповнення її перспективними та ініціативними колегами, надаючи їм можливість реалізувати свій попередній досвід на користь нашої компанії. Також, ми дуже цінуємо працівників, які готові розвиватися в середині компанії, та поступово опановувати новий, та цікавий для себе функціонал. Ми свідомо віддаємо перевагу у формуванні колективу внутрішнім кадровим резервам, з метою виховання універсальних фахівців. Всебічне сприяння закріпленню теоретичних знань на практиці, спрощення та оптимізація процесів, впровадження у роботу новітніх технологій – наші орієнтири. Якщо ти маєш відповідний досвід та бажання створювати нові інноваційні вітчизняні продукти, реалізувати на практиці свої найсміливіші задуми в просуванні товарів на ринку, надсилай своє резюме на e-mail: hr_job@acme.ua

РОБОТА НА ВИРОБНИЦТВІ

Ми навчаємо, підтримуємо та якщо забажаєш надаємо старт розвиватися в середині компанії

Актуальні вакансії
 • Оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній
 • Апаратник приготування косметичних засобів
 • Укладальник-пакувальник

Вимоги: вік від 18 років, досвід роботи не обов’язковий.

Компанія гарантує: своєчасну виплату заробітної плати, дотримання соціальних гарантій, забезпечення спецодягом робітників певних видів діяльності.
Корпоративна розвозка забезпечує доставку працівників з міста Обухова, міста Українка, з лівого та правого берега міста Києва.

Контактний телефон +38 (067) 466-31-90

РОБОТА В ОФІСІ

Задати питання

  FREE SHIPPING

  On orders over $100

  SPECIAL GIFT CARD

  The perfect gift idea

  RETURN/EXCHANGE

  Free return within 3 days

  SUPPORT 24 / 7

  Customer support