Випадає волосся, що робити в домашніх умовах?

Випадає волосся, що робити в домашніх умовах?
Випадає волосся: що робити в домашніх умовах

Красиві та здорові локони є мрією всіх дівчат. Кожна представниця прекрасної статі хоче мати гарну зачіску та доглянутий вигляд пасом. Однак безліч людей стикаються з проблемою випадіння волосся. Ця проблема є доволі поширеною, вона може виникнути з низки причин. Що потрібно робити, щоб не випадало волосся? Насамперед потрібно визначити причини такого стану. Однією з основних причин є генетична схильність, яка часто проявляється як у чоловіків, так і у жінок у різному віці. Також випадіння волосся може бути пов’язане з гормональними змінами, які можуть відбуватися під час вагітності, пологів, менопаузи або внаслідок захворювань щитоподібної залози.

Що робити, щоб не вилазило волосся? Ще однією причиною випадіння є часті стреси та емоційні перевантаження, вони спричиняють телогенове виснаження, коли волосся передчасно залишає фазу росту. Також до причин можна віднести неправильне харчування, нестачу вітамінів і мінералів, таких як залізо і вітамін D.

Симптомами цієї проблеми можуть бути рясне випадання під час розчісування, поява залисин і витончення локонів. Більшість людей помічає, що пасма стають ламкими, а під час миття голови на руках залишається велика кількість волосся. Далі спробуємо розібратися, як укріпити волосся, щоб не випадало, та як врятувати волосся від випадіння.

Що робити від випадіння волосся в домашніх умовах

Перш ніж позбутися випадіння волосся в домашніх умовах, необхідно встановити причину такого стану пасом, адже проблемою можуть бути захворювання у вигляді алопеції, бактеріальних або грибкових інфекцій, хвороби щитоподібної залози. У будь-якому разі необхідно дотримуватися загальних правил і рекомендацій. Шо робити, щоб не випадало волосся? Насамперед варто підібрати правильний догляд:

  • базовий догляд. Чим мити голову, коли випадає волосся? Базовий догляд – це низка косметичних засобів, які спрямовані на зміцнення пасом, поліпшення їхнього стану та зменшення втрати. На ринку представлена велика кількість різноманітних продуктів проти випадіння волосся, тому кожна людина зможе підібрати оптимальні засоби для догляду у вигляді шампуню без сульфатів і парабенів, сироватки та спеціальних ампул, які зміцнюють волосяні фолікули;
  • правильне харчування. Щоб зрозуміти, що робити, щоб не випадало волосся у жінок та чоловіків, необхідно переглянути свій раціон харчування, додавши до нього продукти, що багаті на вітаміни, мінерали, клітковину, здорові жири та білки;
  • прийом вітамінів. Які вітаміни потрібні, щоб не випадало волосся? Завдяки різним вітамінним комплексам можна нормалізувати всі процеси в організмі, що відповідають за стан шкіри голови і волосся. Ці вітаміни стимулюють ріст пасом, активізують волосяні цибулини і сприяють їхньому насиченню.

Що треба робити, щоб не випадало волосся? Необхідно уникати тугих зачісок, утриматися від процедур, які можуть сушити шкіру голови та самі локони, звести до мінімуму використання стайлінгових інструментів, застосовувати лише якісні професійні засоби для догляду та гребінці, що не травмуватимуть шкірні покриви та не пошкоджуватимуть структуру волосся.

Як укріпити волосся від випадіння

Чим мити волосся, щоб не випадало? Базовий догляд із застосуванням шампуню, кондиціонера, сироватки, скрабу є гарним рішенням, проте варто замислитися над профілактикою випадіння локонів. Щоб зміцнити пасма і запобігти їхньому випадінню, необхідно правильно харчуватися, додавши в раціон продукти, які багаті на вітаміни A, C, D, E і мінерали, а також біотин і цинк. Також корисними вважаються продукти, що містять Омега-3 жирні кислоти (риба, горіхи та насіння). Варто переглянути свій спосіб життя, потрібно більше часу проводити на свіжому повітрі, можна додати спорт, йогу, медитації, які допоможуть позбутися стресу.

Також варто віддати перевагу якісним доглядовим засобам для волосся. Краще уникати агресивних шампунів і кондиціонерів із сульфатами й парабенами, а обирати продукцію з натуральними компонентами, до складу яких входять олії (маслинова, кокосова, рицинова) та екстракти трав. Не варто забувати про регулярні процедури для зміцнення волосся. Маски та сироватки допоможуть поліпшити структуру волосся. Також потрібно обмежити використання фена й інших стайлінгових приладів, а під час укладання обов’язково необхідно застосовувати термозахист. Здоровий спосіб життя і правильний догляд помітно поліпшать стан волосся.

Share this post