Як відновити посічене волосся в домашніх умовах?

Як відновити посічене волосся в домашніх умовах?
Як відновити сухе пошкоджене волосся в домашніх умовах

Волосся кожної людини дуже чутливе до різних зовнішніх впливів, також воно є індикатором загального стану здоров’я організму. Якщо відбувається порушення цілісності захисного шару, нестача вологи або поживних речовин, локони стають сухими, ламкими, втрачають свій колір і блиск. Щоб поліпшити стан пасом, не обов’язково записуватися на стрижку. Завдяки правильному комплексному догляду волоссю можна повернути гладкість, здоров’я та сяйво. Перш ніж відновити посічене волосся в домашніх умовах, варто дізнатися про причини появи сухості.

Сухе волосся – це пасма, що мають тьмяний вигляд, вони втрачають блиск, важко піддаються розчісуванню, мають підвищену пухнастість, лупу, нерівномірну товщину волосків, також такі локони важко піддаються вкладанню. Існує кілька видів ламкості пасом: трихоклазія, трихонодоз, монілетрикс, пілі-торті. Кожен різновид ламкості має свої власні причини: від спадковості до травматизму.

Сухе волосся: причини ламкості

Перш ніж відновити сухі кінчики волосся в домашніх умовах, рекомендуємо розібратися з причинами утворення ламкості та сухості локонів. Причини появи таких проблем можуть бути різного характеру:

  • зовнішні. Волосся сухе і ламке може бути через хімічне ушкодження, яке пов’язане з фарбуванням, проведенням хімічної завивки, освітлення пасом. Також до зовнішніх чинників відносять вплив ультрафіолетових променів, механічних ушкоджень, які виникають внаслідок використання випрямляча, плойки, фена. Ще однією причиною сухості та ламкості може бути несприятливий клімат і сухе повітря в приміщенні;
  • внутрішні. Причини ламкості волосся також криються в порушенні структури волосся, різних захворюваннях шкіри голови, системних патологіях, шкідливих звичках, стресах, депресії, недостатньому споживанні води, неправильному харчуванні.

Причини ламкості волосся з’являються внаслідок недоїдання, неправильного способу життя, використання різних стайлінгових інструментів, частого фарбування, а також через недостатнє надходження поживних речовин в організм, через що виникає дефіцит мікроелементів і вітамінів, які необхідні для міцних локонів.

Як відновити дуже пошкоджене волосся: основний догляд

Більшість жінок і чоловіків, зіткнувшись із проблемою ламкості локонів, ставлять собі питання: що робити з сухим волоссям та що робити, щоб волосся не ламалося? Насамперед необхідно підібрати правильний догляд, що включає:

  • очищення шкіри голови. Шампунь підбирається з урахуванням типу шкіри голови, а стан волосся є другорядним фактором. Перш ніж зволожити волосся, необхідно врахувати наявність лупи, свербіння, подразнення, чи піддавалися локони фарбуванню, щоб у цьому разі вибрати шампунь, який сприяє збереженню пігменту барвника в структурі та підтримці яскравості відтінку. Якщо шкірні покриви не мають жодних проблем, варто вибрати шампунь, до складу якого входитимуть зволожувальні та живильні компоненти;
  • кондиціонування. Цей етап не можна пропускати, якщо питання стосується відновлення локонів. Ключовим призначенням цих засобів є «запечатування» кутикул поверхневого шару пасом, завдяки чому можна запобігти втраті вологи, і локони отримують гладкість, здоров’я і блиск. Кондиціонер наносять виключно на волосяні стрижні, уникаючи контакту зі шкірою;
  • відновлення. Чим зволожувати волосся? Правильний вибір засобів для миття та кондиціонування волосся – це фундамент догляду, але за наявності сухості та ламкості до цих засобів потрібно додати продукти інтенсивної дії. До цієї продукції належать маски, що допомагають здійснювати зволоження волосся в домашніх умовах. Дія маски має бути спрямована на реструктуризацію, відновлення волосяної структури, зволоження і тривале утримання вологи;
  • незмивний догляд. Як додатковий догляд можна використовувати засоби, спрямовані на зволоження, захист і живлення пасом. Незмивні продукти діють набагато довше, ніж змивні засоби, що дає змогу запобігти негативному впливу зовнішніх чинників, мінімізуючи ризик втрати вологи та ламкості. До таких засобів відносять термозахист, ця продукція є просто необхідністю для тих, хто регулярно користується феном і стайлінговими інструментами.

Для того щоб зрозуміти, як зволожити дуже сухе волосся, необхідно підібрати правильний догляд, доповнивши його різними доглядовими засобами, що підходять під тип локонів конкретної людини, також стилісти рекомендують звернути увагу на ампульні концентрати, які інтенсивно зміцнюють і регенерують пасма.

Дуже ламке волосся: що робити

На численних форумах дуже часто користувачі ставлять такі запитання: «сухе ламке волосся: що робити?»; «ламке волосся: причини появи?»; «як відновити сухе волосся, який догляд за ним?». Насамперед, перш ніж відновити посічене волосся, рекомендується дізнатися свій тип шкіри голови і структури пасом. Рецепт відновлення здоров’я пошкодженого волосся складається з профілактики, підбору оптимальних засобів для догляду та комплексної роботи з організмом. Також істотно прискорити шлях до здоров’я свого волосся здатні професійні доглядові продукти і процедури.

Ламке волосся: що робити? Фахівці рекомендують дотримуватися елементарних правил, які допоможуть здійснювати якісний догляд. Мити пошкоджені локони краще теплою водою, оскільки гаряча вода може спровокувати вироблення себума і підвищення жирності, а холодна вода може знизити якість миття. Кондиціонер не варто наносити на мокрі пасма, для цього їх потрібно обернути в рушник на кілька хвилин і потім використовувати доглядовий засіб. Після нанесення варто добре розчесати волосся гребінцем із великими зубцями. Щоб ще більше не нашкодити локонам, краще звести до мінімуму використання стайлінгових інструментів і фена. У разі застосування випрямляча або плойок необхідно обов’язково використовувати термозахист і спеціальні засоби для захисту від високих температур.

Сухі кінчики волосся: що робити? Рішення одне – правильний підбір доглядових засобів для відновлення, регенерації, живлення та зволоження пошкодженого і сухого волосся.

Share this post