VOLUME & BOOST

Крем-маска VOLUME&BOOST 'Fortesse Professional', 1000 мл
Крем-маска “Fortesse Professional” VOLUME&BOOST, 1000 мл

Професійна лінія по догляду за волоссям, спрямована на розв`язання проблем тонкого, ослабленого, позбавленого об`єму волосся. Легка крем-маска з олією авокадо дозволяє збільшити об`єм волосся, не перевантажуючи його Захищає волосся від ламкості по всій довжині Живить і зволожує волосся ЛІНІЯ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ: тонкого, ослабленого волосся, яке потребує додаткового об’єму.  

Read more...
Крем-маска 'Fortesse Professional' VOLUME&BOOST, 200 мл
Крем-маска “Fortesse Professional” VOLUME&BOOST, 200 мл

"FORTESSE PROFESSIONAL" VOLUME&BOOST Професійна лінія для догляду за волоссям, спрямована на розв`язання проблем тонкого, ослабленого, позбавленого об`єму волосся. ЛІНІЯ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ: тонкого, ослабленого волосся, яке потребує додаткового об’єму. ВПЛИВ: Надає додаткового об’єму Зміцнює і живить ослаблене волосся Надає м`якості та шовковистості волоссю Не обтяжує і не перевантажує волосся

Read more...
Молочко для объема VOLUME&BOOST 'Fortesse Professional', 150 мл
Молочко для об’єму VOLUME&BOOST “Fortesse Professional”, 150 мл

FORTESSE PROFESSIONAL VOLUME&BOOST Професійна лінія для догляду за волоссям, вирішує проблему тонкого, послабленого, позбавленого об`єму волосся. ЛІНІЯ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ: тонкого, послабленого волосся, яке потребує додаткового об’єму.  

Read more...
Шампунь 'Fortesse Proffesional' VOLUME&BOOST Объем, для тонких волос
Шампунь “FORTESSE PRO” VOLUME & BOOST Об’єм

Серія "VOLUME&BOOST" ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ Природний об'єм волосся без обтяження Волосся буде виглядати об'ємним, м'яким та блискучим. Шампунь бореться з ламкістю і сухістю волосся, робить його міцними та гладкими по всій довжині.

Read more...
Шампунь VOLUME&BOOST 'Fortesse Professional', 1000 мл
Шампунь VOLUME&BOOST “Fortesse Professional”, 1000 мл

Професійна лінія для догляду за волоссям, спрямована на розв`язання проблем тонкого, ослабленого, позбавленого об`єму волосся. ЛІНІЯ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ: тонкого, ослабленого волосся, яке потребує додаткового об’єму. ВПЛИВ: Надає додаткового об’єму Зміцнює і живить ослаблене волосся Надає м`якості та шовковистості волоссю Не обтяжує і не перевантажує волосся АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ: Олія авокадо Зміцнює, зволожує волосся, надає йому блиску...

Read more...