REPAIR & PROTECT

Шампунь FORTESSE REPAIR&PROTECT, 400 ml
Шампунь FORTESSE REPAIR&PROTECT, 400 ml

FORTESSE REPAIR&PROTECT Завдяки ліпідно-протеїновому комплексу на основі олій мигдалю, оливи, аргани, а також протеїнів пшениці, сої та гідролізованого кератину, максимально дбайливо і делікатно доглядає волосся в момент миття, захищаючи шари волосся на двох рівнях  (кортикальний і кутикулярний шари)* від руйнування, зберігаючи гнучкість та еластичність, підтримуючи необхідний рівень вологи, перешкоджаючи утворенню сухості...

Read more...
Бальзам-маска FORTESSE REPAIR&PROTECT, 200 ml
Бальзам-маска FORTESSE REPAIR&PROTECT, 200 ml

Бальзам-маска відновлююча для пошкодженого волосся FORTESSE REPAIR&PROTECT призначена для відновлення та живлення сухого, пошкодженого волосся, що потребує додаткового догляду. Бальзам-маска містить ліпідно-протеїновий комплекс і кератин, що забезпечують ультравідновлення та живлення волосся.

Read more...
Двухфазный спрей-кондиционер FORTESSE REPAIR&PROTECT, 250 ml
Двофазний спрей-кондиціонер FORTESSE REPAIR&PROTECT, 250 ml

Експрес відновлюючий двофазний спрей-кондиціонер FORTESSE REPAIR&PROTECT для сухого, пошкодженого волосся, що потребує живлення, містить ліпідно-протеїновий комплекс та кератин, які допомагають відновити волосся зсередини; бореться з ламкістю та сухістю волосся, забезпечує потовщення та сяяння волосся.

Read more...
Масло-протектор 5 в 1 FORTESSE REPAIR&PROTECT, 60 мл
Олія-протектор 5 в 1 FORTESSE REPAIR&PROTECT, 60ml

Експресвідновлююча олія-протектор 5 в 1 для пошкодженого волосся, FORTESSE REPAIR&PROTECT  для сухого, пошкодженого волосся, що потребує живлення, має 5 відновлюючих властивостей, включаючи ультравідновлення та живлення волосся, боротьбу з ламкістю та сухістю, потовщення та сяяння волосся. Допоможе відновити пошкоджене волосся та зробити його здоровим та блискучим.

Read more...