ACME - турбота про Вашу красу

Компанія «ЕКМІ» – найбільше підприємство в Україні, яке займається виробництвом косметичних засобів для волосся. Продукція компанії широко представлена на ринку.
Основним напрямком діяльності є виробництво продукції для фарбування волосся, а також лінійок засобів для догляду за волоссям.

Наша місія

Місія нашої компанії та сфера нашої діяльності – допомагати жінкам стежити за своєю природною красою.

У виробничій лабораторії ведеться постійна робота щодо впровадження та вдосконалення рецептур на основі передових технологій.

Для виробництва всіх компонентів використовується високоякісна та безпечна сировина, ароматичні композиції і натуральні екстракти світових лідерів хімічної індустрії – Henkel (Німеччина), Huwell (Італія), Lowenstein (США) та інші.

Для підвищення якості та безпеки виробництва продукції з 2005 року в компанії була впроваджена європейська система управління якістю ISO 9001: 2008.

Весь асортимент продукції сертифікований з урахуванням вимог законодавства України та інших країн, з якими ми співпрацюємо.

У 2021 році ми отримали GMP сертифікат відповідності по стандарту «Cosmetics — Good Manufacturing Practices (GMP) — Guidelines on Good Manufacturing Practices.


Приєднуйся

Задати питання

  FREE SHIPPING

  On orders over $100

  SPECIAL GIFT CARD

  The perfect gift idea

  RETURN/EXCHANGE

  Free return within 3 days

  SUPPORT 24 / 7

  Customer support