Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Цей веб-сайт є власністю компанії ТОВ «ВТФ «Екмі». Компанія поважає право на конфіденційність кожної особистості, що відвідує наш веб-сайт. Наша діяльність підпадає під дію Закону «Про захист персональних даних». Цим законом встановлено порядок запиту даних і порядок використання такої інформації. Цим же законом передбачено ваше право перевірити наявність і вірність стосується Вас інформації в нашій базі даних і право зажадати від нас знищити таку інформацію з нашої бази даних.

  1. Інформація про Вас
    При відвідуванні нашого веб-сайту вам будуть задаватися питання, що стосуються Вас. Нам хотілося б знати Ваше ім`я, адресу, номер телефону і адреса електронної пошти. Ми не будемо збирати ніяку інформацію про Вас без вашої згоди. Нам знадобиться інформація про вас у разі проведення конкурсу, присудження призів або надання безкоштовних зразків продукції. Не надавши нам такого роду дані про себе, ви позбудетеся цих можливостей.
  2. Як ми використовуємо таку інформацію
    Час від часу ми можемо використовувати отриману від вас інформацію в інтересах маркетингу (наприклад, для розробки і просування на ринку особливою продукції і послуг) або поділитися нею з іншими, ретельно перевіреними компаніями. Дані, отримані від відвідувачів нашого сайту, залишають нам можливість зворотного зв`язку з споживачем при розробці нових продуктів і послуг. Ми дотримуємося правил конфіденційності і без вашої згоди не розкриваємо інформацію якій-небудь третій стороні.
  3. Безпека
    «Екмі» прийме всі необхідні заходи для забезпечення повної конфіденційності отриманої від вас інформації. Підрядники «Екмі», які мають доступ до такої інформації, усвідомлюють важливість її нерозголошення. Їм не дозволяється використовувати її в будь-яких інших цілях, крім як в робочих цілях компанії. Якщо ви захочете отримати копію наданих нам дані про вас або захочете внести в ці відомості будь-які поправки, або виправити неточності, або навіть захочете, щоб ця інформація була видалена з нашої бази, напишіть нам за адресою: ТОВ «ВТФ «Екмі», 08720, Україна, Київська область, Обухівський район, р. Українка, вул. Промислова, 5. Ми виконаємо будь-яке ваше вимога щодо надання даних, виправлення або видалення інформації про вас з нашої бази даних.
Задати запитання